12.06.2026r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Festiwalu Młodzieży ,,600 Lat Wałbrzycha- miasto oczami dzieci i młodzieży” organizowanym przez ZSP nr 4 w Wałbrzychu, podczas którego zaprezentowali wiedzę o rodzinnym mieście. Młodzież wzięła udział w konkursie krasomówczym i plastycznym, a ich starania zostały nagrodzone. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęli: Alan Boroń z klasy 6c i Nikola Nowakowska z klasy 8b, a Nikodem Szymański z klasy 7a zajął drugie miejsce. Grupę wspomagały swoją wiedzą Natalia Balińska z 7d i Antonina Mika z 8c. Gratulujemy zaangażowania i wiedzy.







