„Deutsch ist in”

W czerwcu zostały rozstrzygnięte konkursy z języka niemieckiego. W konkursie na plakat reklamujący jeden z krajów niemieckojęzycznych „Mein Besuch in..” wzięli udział uczniowie klas 7. Przepiękne plakaty można było podziwiać na wystawie obok sali j. niemieckiego. I miejsce zajęła Lena Michałowska z klasy 7 b, II miejsce Lena Rudzińska z klasy 7 c i III miejsce Agata Szymczak z klasy 7 a. Klasy 8 wzięły udział w konkursie na prezentacje multimedialną opisującą podróż do jednego z krajów niemieckojęzycznych. I miejsce zdobyła prezentacja Hani Blachnik z klasy 8 b. Na koniec roku szkolnego odbył się konkurs „Deutschmeister” czyli „Mistrz Języka Niemieckiego” na poziomie klas 7 i 8. Na poziomie klas 7 I miejsce zdobyła Lena Michałowska z klasy 7 b, II miejsce Miłosz Bareła z klasy 7 b, III miejsce Alicja Sikora z klasy 7 b. Na poziomie klas 8 I miejsce zdobył Adrian Palus z 8 c, II miejsce Hania Blachnik z 8 b i III miejsce Piotr Buczkowski z 8 a. Serdecznie dziękujemy uczniom za udział w konkursach, gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów!!!