PILNE! UWAGA! SZKOŁA W DNIU 14 SIERPNIA NIECZYNNA. ZAPRASZAMY 16 SIERPNIA.

„Szczęśliwa Trzynastka”

Cel projektu:

Podniesienie u 1300 uczniów 13 wałbrzyskich PSP kompetencji kluczowych oraz właściwych postaw i umiejętności niezbędnych na rynku pracy, oraz rozwinięcie indywidualnego podejścia do ucznia, szczególnie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, poprzez organizację zajęć pozalekcyjnych w pracowniach przedmiotowych, zajęć wyrównawczych oraz zajęć w zakresie poradnictwa zawodowego, a także nabycie przez 60 nauczycieli umiejętności do pracy metodą eksperymentu w utworzonych pracowniach, poprzez udział w szkoleniach doskonalących nt. „Nauczanie met. eksperymenty” i „Czytanie fotograficzne”.

Szczegóły dotyczące realizacji programu znajdują się w aktualnościach przekazywanych przez nauczycieli i zamieszczanych na stronie szkoły w dziale wydarzenia.

Solidarni z Ukrainą | Cолідарні з Україною